Mūsų naujienos

VSRC mokytojai renginyje „K12 Forumas“

Lapkričio 3d. VSRC mokytojos dalyvavo renginyje „K12 Forumas“ skirtame švietimo įstaigoms. Šis renginys vyko jau 6-ą kartą ir kasmet pritraukia 600-700 žmonių.

Renginyje buvo puikus pranešėjų ratas – tiek iš užsienio, tiek iš Lietuvos. Atvyko net du lektoriai iš Jungtinių Amerikos valstijų.

Konferencija apėmė tokias temas kaip: lyderystė šių dienų aktualijų kontekste, vadovėlių ir skaitmenos sinergija, EdTech centro pristatymą, kuriame jungiamos inovacijos ir edukacija, apžvelgti technologijų sprendimai, platesnių mokymosi įgūdžių udymas, pristatyti inovatyvūs sprendimai skirti edukacijai ir mokymosi procesui.
Forumo antroje dalyje vyko kūrybinės dirbtuvės, kuriose dalyviai patyrė, kaip gimsta vidinė parengtis derinti tradicines žinias, naujus mokymo/si būdus ir inovatyvias technologijas.

Vienoje iš erdvių, mokytojos turėjo galimybę iš arčiau susipažinti su FabLab dirbtuvėmis, jų teikiama nauda moksleiviams, o laboratorinės įrangos specialistai parodė kokios priemonės reikalingos moderniausioms STEAM laboratorijoms.

Plačiau: ČIA