Mūsų naujienos

Sėkmės istorija su Mindaugu Vileikiu

VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centre 2020 metais įgijau apdailininko profesiją.

Mano grupės auklėtojas buvo Augustinas Lipskis. Tai ne šiaip auklėtojas, o žmogus, aukojantis viską dėl kitų. Jis – savo srities profesionalas, nenustygstantis vietoje, nuolat ieškantis naujovių.  

Trumpai apie savo studijas ir jų atvertas galimybes.

Mindaugai, ar niekada nedvejojote savo pasirinkimu ir nesigailėjote?

 

Buvo daug įvairių dvejonių, tačiau šiandien  džiaugiuosi baigęs VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centrą, kur sėkmingai ir įsidarbinau, mokau mokinius ir džiaugiuosi savo pasirinkimu, nors tikrai nebuvo lengvas kelias.

Mindaugai, dabar jau apibendrinate savo kelią. Ar rekomenduotumėte kitiems VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centrą?

 

Taip, esu patenkintas ir rekomenduoju visiems mokytis VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centre, kopti karjeros laiptais. Viskas yra įmanoma, mokantis ir dirbant nuosekliai.

Supratęs, kas labiausiai patinka, pasirinkau apdailininko (statybininko) specialybės programą. Baigęs mokslus šiame mokymo centre pradėjau dirbti statybose, o kai pakvietė atgal į mokyklą, mielai sutikau ir dabar čia dirbu apdailos profesijos mokytoju.

Toliau pats mokausi ir gilinuosi į naujausias apdailos tendencijas, o savo patirtį bei žinias perduodu mokiniams. Savo mokymo centru aš didžiuojuosi, nes mūsų  mokykla keičia stereotipus itin greitai,  joje dirba jauni, veržlūs ir patyrę mokytojai.

Ko palinkėtumėte ?

VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centrui linkiu nesustoti ir nebijoti keistis, nes  kiekvienas pokytis atneša vis kažką nauja. 

 Mindaugas Vileikis