Mūsų naujienos

Edukacinis renginys „Europa – mūsų namai“

Mūsų centre gegužės 11 d. vyko Vilniaus miesto profesinio mokymo įstaigų edukacinis renginys  „Europa – mūsų namai“, skirtas Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungą dienai paminėti.  Renginyje dalyvavo Vilniaus miesto profesinio mokymo įstaigų III-IV gimnazijos klasių mokiniai iš Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos, profesinio mokymo centro „Žirmūnai“ bei dvi komandos iš mūsų centro.

Edukacines užduotis parengė ir renginį koordinavo VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centro  bendrojo lavinimo mokytojai. 

Edukacinio renginio dalyviams sveikinimo žodį tarė centro direktorė Daina Kiršanskienė.

Pirmoji užduotis, skirta susipažinti su draugo profesija, vadinosi Pažink draugo profesiją“: moksleivių komandos atsivežė savo specialybėje  naudojamų įrankių, kuriuos kitos komandos turėjo atspėti. Toliau sekė nuotaikingos žinių patikrinimo užduotys. Paskutinioji kūrybinė užduotis buvo skirta Ukrainai, tad mokiniai turėjo rasti ukrainietiškų žodžių lietuviškus atitikmenis.

Edukaciniame renginyje geriausiai pasirodė Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos mokinių komanda. Sveikiname juos ir visus dalyvavusius!