Mūsų naujienos

VSRC renginys „Aš myliu Lietuvą“, skirtas Nepriklausomybės atkūrimo šventei – Kovo 11-ajai

Š. m. kovo 10 d. 13.00 val. VSRC abiejų skyrių bendruomenė Zoom platformoje jungėsi į bendrą renginį „Aš myliu Lietuvą!“. Nuskambėjus LR himnui, poezijos posmų ir dainų fone įstaigos bendruomenę pasveikino naujai išrinkta VšĮ VSRC direktorė Daina Kiršanskienė.

Šventę galima švęsti įvairiai. Mūsų mokyklos bendruomenė nutarė pasivaržyti draugiškoje šventinėje viktorinoje „Aš myliu Lietuvą!“ Joje dalyvavo keturios iš abiejų skyrių 10-12 klasių mokinių atsitiktiniu būdu suformuotos komandos, kurios vienu metu dirbo atskiruose virtualiuose kambariuose. Kiekvienoje komandoje buvo po du mokytojus – moderatorius ir vertintojas.  Vertinimo komisijos pirmininke buvo sektorinio praktinio mokymo centro vadovė Alesia Ilgevičienė. Viktorina vyko trimis etapais. Pirmajame mokiniams buvo pateikta 10 klausimų apie Lietuvos valstybingumą ir 4 galimi atsakymų variantai. Antrajame – dalyviams reikėjo atpažinti 7 žymias, nusipelniusias Lietuvai XX-XXI amžiaus asmenybes, o trečiajame – sukurti  ketureilį apie Lietuvą. Komandos sėkmingai įveikė visas užduotis, rezultatai buvo labai panašūs, bet, vis dėlto, komisijos sprendimu nugalėjo IV-oji komanda „Lietuvaičiai-II“ ir jos nariai: Danielius, Benas, Ričardas ir Dominykas (komandų sudėtį galima pamatyti ČIA).

Renginys buvo šventiškas, informatyvus, dar labiau telkiantis mokyklos bendruomenę. Šiuo ypatingu Lietuvai laiku tokios virtualios šventės motyvuoja, kuria gerą nuotaiką ir didina socialinę bendrystę. 

Tad švęskime LAISVĘ!

 

Organizatoriai