Mūsų naujienos

Stipruolių ketveriukė galynėjosi internetu

Išbandėme Latvijos mokyklose šiuo metu populiarias sportines varžybas kurias jie vadina STIPRINIEKS (stipruolis). Kaip paprastai, be stadionų ir specialios įrangos palyginti mokinių fizines jėgas sugalvojo Daugpilio statybos technikumo fizinio lavinimo mokytojas Jurijs Ozols. Varžybose yra trys rungtys – atsispaudimai, atsilenkimai ir pritūpimai. Tikslas – per 10 minučių padaryti šių judesių įmanomai daugiau.

J. Ozols pasiūlė surengti tokias tarptautines varžybas internetu ir pavadino jas „TRIPLE COMBINATION“. Į kvietimą atsiliepė 10 mokyklų komandos. Mokytojo Gintaro Vitkausko suburta mūsiškių ketveriukė Lada Viltė Vaitkevičiūtė, Kristina Shymkus, Arminas Buividavičius ir Rokas Žukauskas galėjo palyginti savo jėgas su bendraamžiais iš Latvijos, Lenkijos, Moldovos, Ispanijos, Kazachstano ir Sakartvelo. Nepasirodė registruotos komandos iš Vokietijos ir Kroatijos. Tris dienas numatytu laiku komandos ZOOM platformoje prisijungdavo prie varžybų paskyros ir atlikdavo pratimą. Jį stebėdavo teisėjai Latvijoje.

Ketvirtadienį, po atliktos pritūpimų serijos, paaiškėjo, kad galingiausia buvo Daugpilio statybos technikumo komanda. Jie aplenkė tautiečius iš Rygos AMI Centrs, trečią vietą pirmą kartą surengtose tarptautinėse TRIPLE COMBINATION varžybose pelnė komanda iš Kazachstano. Mūsiškiai liko ketvirti.

“Buvo įdomi ir smagi patirtis. Tai geras latvių sumanymas. Kad jie nugalėjo – suprantama: komandų nariai specialiai treniruojasi. Mes naujokai. Mūsiškius po pritūpimų rungties automobiliu išvežiojau į namus. Pabandykite 10 minučių atlikti pritūpimo judesį ir sužinosite, kaip jie jautėsi. Esu tikras – pojūtį pajusite net greičiau – po kokių 5 minučių”, – sakė mokytojas G. Vitkauskas.