Sportinė dvasia ir atkaklumas: pagerbti VSRC stalo teniso turnyro prizininkai
Šiandien mokykloje pagerbti pavasarinio VSRC stalo teniso turnyro prizininkai. Džiugu, kad šiemet stipriausiais turnyro žaidėjais tapo fizinio ugdymo mokytojų Gintauto ir Gintaro auklėtiniai. Dar įdomiau tai, jog visi prizininkai – bendraklasiai abiturientai iš K24-3 grupės.
Turnyras buvo itin atkaklus ir kupinas azarto – galutinėje įskaitoje visi trys sportininkai surinko vienodą taškų skaičių. Nugalėtoją lėmė tarpusavio susitikimų balansas. Pirmąją vietą iškovojo Ernest Borovskij, vos minimaliai nuo jo atsilikęs antras liko Mindaugas Sinkevičius, o trečiąją vietą pelnė Edvinas Kišūnas.
Sveikiname prizininkus su puikiais pasiekimais, atkaklumu ir sportine dvasia. Linkime mūsų sportininkams didžiausios sėkmės artėjančių brandos egzaminų metu ir tikime, kad ryžtas bei susikaupimas padės pasiekti puikių rezultatų ne tik sporte, bet ir moksle!


