Mūsų naujienos

Seminaras – mokymai

PTF RITMO M – panašu į muzikinio instrumento pavadinimą. Jį šiandien Fabijoniškių skyriuje išbandė būsimieji apdailininkai savo dirbtuvėse. Garsų buvo, bet ne muzikinių. Šis įtaisas skirtas mašininiam tinkavimui.

Sako, kad itin patogu mokytis internetu. Ten pilna ir parašytų, ir nufilmuotų pamokymų bei patarimų. Įdomu, kaip jums pavyktų įsijungti mašininio tinkavimo mašiną ir ja naudotis tik taip pasimokius?

Nors mūsų mokytojai yra dirbę panašiomis mašinomis, bet šį kartą ir jie nusprendė sužinoti daugiau – suorganizavo pamoką su kviestiniais svečiais.
Apie PTF RITMO M ypatybes pasakojo Giedrius Šantaras, tinkavimo mašinų tiekėjos UAB „Elremta Mastermann“ atstovas. Labai išsamiai apie mašininį tinkavimą KNAUF gipsiniu tinku aiškino UAB „Knauf Lietuva“ techninis konsultantas Vladas Mozūras, kuriam talkino svečias iš Latvijos, PTF įrangos platintojas Baltijos šalyse bei Suomijoje Mārtiņš Moruzs.

Kviestiniai mokytojai parodė darbo su PTF RITMO M gudrybių ir negailėjo patarimų. Mokiniai ne tik klausė, bet ir naudojosi proga išbandyti šiuolaikinę tinkavimo technologiją.

Nors mašina sparti bei „ritmiška”, tačiau tinko darbams reikia ir veiksmų rankomis…