Mūsų naujienos

Sėkmė konkurse

Mūsiškius apdailininkus – Titą Šakalį ir Pavel Martinkevič tarptautiniame konkurse „Apdailos montuotojas 2024“ aplenkė tik Šiaulių technologijų mokymo centro komanda – Rokas Paliulis ir Karolis Žemeckas. Trečio laipsnio diplomai šiemet teko Telšių regioninio profesinio mokymo centro komandai – Gabrieliui Grikšui ir Dovydui Štainai.

„Kiek komandų – tiek technologijų“, – sakė KNAUF atstovas pirmąją tarptautinio konkurso „Apdailos montuotojas 2024“ dieną. Nors konkurso dalyviai užduotį žinojo iš anksto, tačiau ją atlikti ruošėsi visi savaip: kad greičiau, kad patogiau…
Į KNAUF rekomenduojamas darbų atlikimo technologijas nelabai kas ir gilinosi. Todėl apibendrintai konkurso dalyvių darbui vertintojai skyrė pažymį 7.

Arčiausiai rekomenduojamų technologijų buvo 5 komandos. Atrinkti nugalėtojus nebuvo lengva. Skiriant prizines vietas teko atidžiai matuoti ir apžiūrinėti atliktus darbus. Konkurso dalyviai dirbo kruopščiai. Dera priminti, kad rezultatai priklausė ne tik nuo tikslumo. Vertintojai stebėjo visą darbo eigą, kaip laikomasi darbo vietos organizavimo ir saugaus darbo reikalavimų.

Šiemet konkursas vyko LITEXPO rūmų 4 salėje, šalia statybinių bendrovių stendų. Stebėti darbų eigą dažnai susiburdavo grupelės statybų verslui skirtos parodos RESTA 2024 lankytojų. Ne vienas žiūrovas kalbino konkurso dalyvius ir domėjosi, ar jie jau turi pasirinkę sau darbo vietą, kai baigs mokslus.

Parodos RESTA tradiciniu renginiu tapusį konkursą „Apdailos montuotojas“ kartu rengia Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, įmonė „Knauf“ ir VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras.