Mūsų naujienos

MŪSŲ LIETUVA

Praėjusią savaitę Fabijoniškių skyriuje, minint Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, vyko daug renginių, kurių įvairovė simbolizuoja kaip skirtingai gali būti išreikštas patriotizmas.

Kovo 2 d. ir 13 d. vienuoliktokai kartu su mokytojomis Renata ir Irena vyko į Lietuvos muitinės muziejų. Mokiniai išklausė paskaitą apie tarnybinius šunis, taip pat turėjo galimybę gyvai pamatyti, kaip muitinės keturkojai aptinka paslėptas narkotines medžiagas, susipažino su Lietuvos muitinės istorija.

Kovo 6 d. mokiniai kartu su mokytojais “pabėgo” iš pamokų į kino teatrą ir žiūrėjo tikromis Lietuvos partizanų istorijomis paremtą filmą “Poetas”.

Kovo 9 d. mokyklos bendruomenė buvo pakviesta į Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimą, kuris prasidėjo ,,Tautiškos giesmės” giedojimu, mokinių mintimis apie laisvę, jos prasmę ir kelią į ją. Sveikinimo žodį tarė ir direktorė. Renginio metu buvo nominuota tautiškiausia mokytoja, kuria tapo dailės mokytoja Vaiva Butrimienė ir tautiškiausias mokinys, kuriuo tapo devintokė Karina Mickevičiūtė. Taip pat renginio metu buvo apdovanoti konkurso “Temidė” nugalėtojai. Po apdovanojimų vyko viktorina “Mano Lietuva”, kurioje dalyvavo net septynios mokinių komandos. Mokiniams teko atsakyti į įvairius klausimus iš Lietuvos konstitucijos, reikėjo atpažinti įtakingus mūsų valstybės vadovus ar svarbius pastatus, kūrė eiles Lietuvai bei teko prisiminti tautiškos giesmės posmelius. Komandos nugalėtojos apdovanotos padėkos raštais bei saldžiais prizais.

Visą savaitę visus džiugino muzikinės pertraukos, kurių metu skambėjo dainos Lietuvai. O mokyklos fojė papuošė stendas su nuoširdžiais visos bendruomenės linkėjimais Lietuvai.