Mūsų naujienos

Mūsų dirbtuvėse – Lietuvos mokinių technologijų olimpiada

Daugiau nei pusšimčio šalies gimnazijų atstovai šiandien susipažino su mūsų centru. Lietuvos neformaliojo švietimo agentūra mūsų mokymo dirbtuves pasirinko kaip puikiai tinkančią vietą Lietuvos mokinių technologijų olimpiadai.

https://www.lmnsc.lt/

Mūsų centre vyko dviejų olimpiados temų – konstrukcinės medžiagos bei technologijos ir dizainas – užduočių konkursai.

„Kūrybos virusas 2024“ – tokia buvo olimpiados užduočių tema. Ir kūryba turėjo aiškią kryptį – savo sumanymais paįvairinti Vilnių. Į penkias grupes suskirstyti gimnazistai kūrė sūpynes sostinės erdvėms, siūlė išskirtines gatvių pavadinimų lenteles, kūrė suvenyrus skirtus Vilniui ir jubiliejinei Dainų šventei.

Visi gavo rinkinį medžiagų, o įrankius atsigabeno savus – kas su kokiais įgudęs dirbti. Sumanyti projektą ir jį įgyvendinti šio konkurso dalyviai turėjo per tris valandas. Apie užbaigto darbo idėją ir įgyvendinimo technologijas dar reikėjo papasakoti vertinimo komisijai.

Kol mokiniai dirbo, juos lydėję mokytojai ne tik susipažino su mūsų centru, bet ir dalyvavo seminaruose, kuriuos paruošė mūsų mokytojai: „Įvairių daiktų ir jų paviršių atnaujinimas bei dekoravimas skystu metalu“ ir „Skaitmeninė techninės braižybos mokomoji platforma su atvirais ištekliais“.