Mūsų naujienos

Mokinių komanda „EKOFabai“ dalyvavo aplinkosauginiame konkurse „Žalioji odisėja“ pusfinalyje

Mūsų įstaigos mokinių komanda „EKOFabai“ dalyvavo aplinkosauginiame konkurse „Žalioji odisėja“ pusfinalyje. Šis konkursas Lietuvoje organizuojamas jau dešimtus metus ir skatina jaunimą domėtis aplinkosauga bei tvariu gyvenimo būdu.

Mokiniai demonstravo žinias apie aplinkosaugą, tvarumą, atliekų rūšiavimą bei atsakingą vartojimą. Dalyvavimas konkurse skatino bendradarbiavimą, kūrybiškumą ir ekologinį sąmoningumą.

 

Džiaugiamės komandos „EKOFabai“ aktyvumu ir atstovavimu mūsų mokyklai.