Mūsų naujienos

LAIMĖTA I VIETA NACIONALINIAME STATYBININKO PROFESINIO MEISTRIŠKUMO KONKURSE „STATYBININKAS 2023“

LAIMĖTA I VIETA

NACIONALINIAME STATYBININKO PROFESINIO MEISTRIŠKUMO KONKURSE

„STATYBININKAS 2023“

Vasario 23 d. įvyko Nacionalinis Statybininko Profesinio meistriškumo konkursas „Statybininkas 2023“. Konkurso „STATYBININKAS 2023“ tikslai – ugdyti mokinių profesinį meistriškumą ir aukštesniuosius mąstymo gebėjimus – gebėjimą kūrybiškai taikyti įgytas žinias, savarankiškumą ir atsakomybę.

Konkurso organizatorius – Alytaus profesinio rengimo centras.

Konkurso rėmėjai: Henkel Balti OU, UAB Bauroc, UAB Finnfoam, UAB EJOT Baltic.

Konkurso užduotį sudarė dvi dalys: akytojo betono blokelių mūrijimas, cokolio ir išorinės sienos apšiltinimo darbų ir armuojamojo sluoksnio įrengimo bei dekoratyvinio tinko uždėjimas.

Konkurse dalyvavo apdailininko mokymo programos mokinių komandos iš septynių šalies profesinio mokymo įstaigų. Vilniaus statybininkų rengimo centro mokinius sėkmė lydėjo nuo pat pirmos konkursinės užduoties atlikimo minutės. Gera pradžia mokiniams suteikė dar daugiau drąsos ir ryžto kovoti dėl aukščiausių rezultatų. Galutinis konkurso užduočių vertinimas taip pat buvo geriausias – laimėta I vieta.

Konkurso nugalėtojai Titas Šakalis ir Danielius Sarulis apdovanoti diplomais ir rėmėjo dovanomis. Mokinius konkursui paruošė profesijos mokytojai Antanas Česas ir Arūnas Aleliūnas. Jiems įteikti konkurso organizatorių padėkos raštai už puikų mokinių parengimą profesinio meistriškumo konkursui. Džiaugiamės ir linkime profesinės sėkmės konkursuose.