Mūsų naujienos

Kviečiame teikti paraiškas stipendijai gauti

Danijos ir Lietuvos tarpusavio šalių komitetas (ICC) kviečia Apygardos klubus teikti kandidatus 2022/2023 mokslo metų stipendijoms.

Atrenkant kandidatus, atsižvelgiama į socialinę padėtį, šeimos padėtį bei galimus kitus veiksnius. ICC stipendijos skiriamos Lietuvos Respublikos universitetų ir neuniversitetinių aukštųjų mokyklų studentams, besimokantiems tiek valstybės finansuojamose, tiek mokamose vietose bakalauro arba panašaus lygmens studijose. Stipendija suteikiame pirmosioms asmens studijoms.

Reikalavimo dėl konkrečios studijų krypties nėra.

Rekomenduojantis klubas, siūlantis kandidatą ICC stipendijai, laiduoja už šį asmenį. Teikiant prašymus būtina nurodyti  klubo kontaktinį asmenį, kuris būtų atsakingas už rekomenduojančio klubo tiesioginį bendravimą su stipendininku ir Danijos Rotary klubu sponsoriumi. Prašymus ir kandidatų dokumentus  Rotary klubo Prezidentas Lietuvos ICC kontaktiniam asmeniui pateikia  iki rugpjūčio 15 dienos.

Šiemet bus suteiktos šešios stipendijos.

Informacija savarankiškai paraiškas teikiantiems studentams:

Paraiškoje reikia nurodyti Jus rekomenduojantį Rotary klubą. Siūlome susisiekti su klubais Jūsų mieste ir paprašyti rekomendacijos. Lietuvos Rotary klubų sąrašas yra ČIA.

Iškilus klausimais dėl stipendijų, maloniai prašome kreiptis į Lietuvos ICC kontaktinį asmenį – Faustą Tolkušiną iš Vilniaus Gedimino RK, el.p.: icc@rotary.lt.

 

Pridedama:

ICC stipendijų skyrimo, mokėjimo ir nutraukimo tvarka

Forma užpildymui (anglų kalba)

Tarpusavio šalių DK-LT Lietuvos komiteto vadovė

Edita Katinaitė-Kalčiūnienė

Tarptautinio Rotary Fondo komiteto narys

Faustas Tolkušinas