Mūsų naujienos

Europos įgūdžių metų renginiai

2023 – ieji – Europos įgūdžių metai. Tai iniciatyva skatinti naują postūmį mokymuisi visą gyvenimą, įgalinti žmones ir įmones prisidėti prie žaliosios ir skaitmeninės pertvarkos, remiant inovacijas ir konkurencingumą. Šiai iniciatyvai paminėti praeitą savaitę Vilniaus statybininkų rengimo centre vyko Erasmus+ projektų sklaidos renginiai.

Fabijoniškių skyriuje spalio 27 d. vykusiame renginyje metodininkė Daiva Atmanavičienė pristatė įgyvendintų Erasmus+ mobilumo projektų ypatumus, galimybes ir rezultatus. Ją papildė mokinių tarybos pirmininko Igno Fiodorovo parengtas stažuotės rezultato pristatymas video formatu. Mokinys pasidalino įgyta patirtimi ir įgūdžiais, stažuotės nauda ir rekomendavo šia galimybe pasinaudoti ir kitiems centro mokiniams.

Pristatymus papildė kompiuterinio projektavimo mokytojos Violetos Lakštauskienės pranešimas apie šiuo metu vykdomą tarptautinį Erasmus+ projektą „Mokomoji platforma su atvirais ištekliais, skirtais mokymuisi internetu ir techninio brėžinio vertinimui” (EDRAWTECH 2021-1-ES01-KA220-VET-000034745), plačiau pristatytas sukurtas eDrawtech žiniatinklis ir jame integruota CAD Editor programa.