🌟 DIDŽIUOJAMĖS SAVO MOKYTOJOMIS! 🌟

Nacionalinę konferenciją „Inžinerinė ir kompiuterinė grafika 2026“ organizuoja ir VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centro mokytojos – #VioletaLakštauskienė ir #VaidaBikulčienė! 
Tai reikšmingas nacionalinio masto renginys, subursiantis mokytojus, dėstytojus, inžinierius ir technologijų specialistus diskusijoms apie:
Norinčius dalyvauti, kviečiame registruotis paspaudus šią nuorodą:
REGISTRACIJA
Didžiuojamės, kad mūsų profesinės mokyklos mokytojai ne tik ugdo būsimus specialistus, bet ir aktyviai organizuoja nacionalinius renginius, prisidedančius prie inovacijų ir švietimo pažangos Lietuvoje. 
Plačiau apie konferenciją skaitykite čia: www.liggd.lt
#VSRC # VilniausStatybininkųRengimoCen tras #ProfesinėMokykla #InžinerinėGrafika #KompiuterinėGrafika #BIM #MokytojaiLyderiai #Konferencija2026



