Mūsų naujienos

Dariaus Gerbutavičiaus taurės salės futbolo finalai, skirti Laisvės gynėjų dienai atminti

Sausio 15 d. popietę VSRC Viršuliškių sporto salėje buvo kaip niekada karšta– čia vyko Dariaus Gerbutavičiaus taurės salės futbolo finalai, skirti Laisvės gynėjų dienai atminti. Mažajame finale susigrūmė Minties ir Karoliniškių gimnazijų (II komanda) auklėtiniai. Itin permainingai vykusioje kovoje paskutinę rungtynių minutę pergalę rezultatu 6:5 išplėšė Minties gimnazijos futbolininkai. Didžiajame finale žaidė mūsų mokyklos auklėtiniai, treniruojami kūno k. mokytojų G.Vitkausko, G.Elzbergo ir R.Miškinio prieš stiprią Karoliniškių gimnazijos I komandą, kurios sudėtyje daug futbolo akademijų auklėtinių. VSRC rinktinė jau pirmomis susitikimo minutėmis nepasinaudojo šansu pelnyti greitą įvartį. Vėliau komandos suteikė viena kitai nemažai puikių progų, bet jomis taip pat nepasinaudojo. Tačiau pirmojo kėlinio gale Karoliniškių gimnazijos auklėtiniams pavyko įmušti gražų įvartį, o pastebėję mūsų žaidėjų sumišimą – ir antrąjį. Tad likusią rungtynių dalį užvirė pilna aistrų kova, pareikalavusi net geltonų ir raudonų kortelių. Mūsiškiai nors ir kaip stengėsi iškovoti taurę, tačiau niekaip nesisekė išnaudoti susikurtų puikių progų. Deja, susitikimas baigėsi svečių pergale 2:0.

Karoliniškių gimnazijos auklėtiniai antrą sykį paeiliui iškovojo D.Gerbutavičiaus taurę, o mūsiškiams teko guostis sidabro medaliais. VSRC komandos geriausiu žaidėju buvo pripažintas rinktinės kapitonas D.Bugailiškis (A22-8). Visos komandos džiaugėsi puikiai organizuotu turnyru, dėkojo mūsų mokyklai už svetingumą, gautus prizus ir atminimo dovanėles.

Labai smagu, kad finalinėms kovoms teisėjavo mūsų kolega FIFA kategorijos futbolo teisėjas A. Pipiras.