Sektorinis praktinio mokymo centras – vieta, turinti pačias geriausias sąlygas paruošti savo srities profesionalus.
Mokymo Įstaiga siūlo:
- kviečiame įmones, besirūpinančias nuolatiniu darbuotojų kvalifikacijos kėlimu, kelti darbuotojų kvalifikaciją pagal neformalias, tęstinio mokymo ir individualias programas;
- galimybė naudotis centro dirbtuvėmis, vesti seminarus, praktinius užsiėmimus;
- mokymų turinys ir laikas gali būti derinami remiantis įmonės poreikiais bei mūsų mokymo Įstaigos galimybėmis;
- kviečiame darbdavius tapti mūsų mokymo centro socialiniais partneriais – supažindinti mūsų mokinius su įmonių darbine veikla, spręsti mokinių kokybiškos praktikos bei įdarbinimo klausimus.
Išklausius mokymo programoje nustatytą teorijos valandų skaičių prasideda praktinis mokymas: pirmiausia – mokymo įstaigoje, o vėliau, įgijus būtiniausių praktinių gebėjimų ir įgūdžių, – realioje darbo vietoje. Besimokantiesiems – tai puiki galimybė išbandyti savo jėgas, pritaikyti teorijos žinias realioje darbo aplinkoje, o darbdaviams – suteikti būsimam darbuotojui praktinių kompetencijų, būtinų profesinėje veikloje, arba patobulinti kompetencijas, įgytas mokymo įstaigoje.
Darbdaviai, pageidaujantys, kad jų įmonėje profesinio mokymo centro moksleiviai atliktų praktiką, su mokymo centru turi sudaryti bendradarbiavimo sutartį.
Organizuojant praktinį mokymą sudaroma trišalė praktinio mokymo sutartis.
PRAKTINIO MOKYMO SUTARTIS
Praktinis mokymas realioje darbo vietoje turi atitikti šiuos reikalavimus:
Pasaulyje jau yra pripažinta, jog pameistrystė yra vienas iš tikslingiausių būdų spręsti:
Ar žinote, kas gali inicijuoti pameistrystę?
Kaip vyksta profesinis mokymas pameistrystės būdu?
Kaip darbdavys ir profesinio mokymo įstaiga bendradarbiauja užtikrindami profesinio mokymo kokybę ir kokias pagrindines teises ir pareigas turi profesinio mokymo įstaigos, darbdaviai ir pameistriai?
Atsakymus į šiuos ir kitus klausimus rasite (spausti čia)