Mūsų naujienos

2018-05-23 Dalyvavo akcijoje „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“

Gegužės 21 d., pirmadienį, Lietuvoje prasidėjo asociacijos „Investors‘ Forum“ ir skaidraus verslo iniciatyvos „Baltoji banga“  akcija „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“. Šiais metais ypatingas dėmesys skiriamas Lietuvos sąžiningo verslo puoselėjimui šalies regionuose.

seselis

VSRC Viršuliškių skyriaus I ir II gimnazijos klasės A17-4 ir 9-17vgrupės), dalyvavo šioje akcijoje. Atlikinėjo skaidrumo bei pastabumo testus, kurių dėka suvokė kokią sukčiavimo žalą valstybei, žmonėms, visuomenei. Dėl šešėlinio verslo daroma žala ne tik Lietuvos ekonomikai, bet ir mūsų gerovės kūrimui.

Akciją globoja LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė, prie akcijos įgyvendinimo aktyviai prisideda LR Vyriausybė, „Sodra“, Valstybinė mokesčių inspekcija, Valstybinė darbo inspekcija, Lietuvos darbo birža, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba, Valstybinė ligonių kasa, „Lietuvos Junior Achievement“, miestų ir rajonų savivaldybės, verslo bei nevyriausybinės organizacijos.

 

Detalią programą apie renginius, vyksiančius visoje Lietuvoje, rasite čia: http://www.baltojibanga.lt/sioje-salyje-nera-vietos-seseliui-2018.html