Mūsų naujienos

2017-02-15 Vasario 16-tosios ir K. Bradūno 100-ųjų metinių minėjimas

Vasario 14 dieną sporto salėje įvyko VSRC svarsčių kilnojimo dvikovės varžybos, skirtos Valstybės atkūrimo dienai paminėti.

2017gira2

Varžėsi 19 jėgos sporto mėgėjų. Absoliučiai geriausią rezultatą pasiekė Vytautas Černiauskas A4-2 gr., kuris buvo stipriausias savo svorio kategorijoje iki 78kg bei pagerino sau priklausantį mokyklos rekordą – 24kg sveriantį svarstį sugebėjo išrauti 99 kartus. Lengvesnių varžybų dalyvių tarpe, kurie varžėsi keldami 16 kg svarsčius, geriausią rezultatą pasiekė Mantas Bajūrovas SVf 5-3. Abu minėti moksleiviai apdovanoti aukso medaliais ir maikutėmis. Svorio kategorijoje iki 105 kg dviejų metų senumo P. Varanausko rekordą pagerino Rimgaudas Gaurys AF5-1gr. Kitose svorio kategorijose nugalėjo T.Kvitko DŽf6-7, L.Baliukonis Af6-1, A.Kolomysevas Af4-1. Antrąsias vietas iškovojo ir sidabro medaliais pasipuošė V.Čaplikas Af6-1gr., M.Valsiūnas AMf6-2gr., K.Gedminas Af6-10, D.Komiago Af5-1, S.Mažionis Af4-1, M.Stecevič SV6-5.  Bronzos medalius laimėjo V.Kirna Af5-2, E.Čaiko AMf6-2, E.Žydelis Af6-1, V.Dudoit SV6-5.

2017gira

Sveikiname visus varžybų dalyvius, prizininkus ir nugalėtojus su sėkmingu startu, bet linkime neužmigti ant laurų, tobulėti, nes kovo mėn. teks ginti mokyklos garbę regioninėse varžybose.