Viršuliškių skyrius Laisvės pr. 53 LT 07191, Vilnius Tel. +370(8-5) 2423581; 2423654 Faks. (8-5) 2407079 info@vsrc.lt
Fabijoniškių skyrius Ateities g. 28 LT 08303, Vilnius Tel. +370(8-5) 2712300; 2712245 Faks. (8-5) 2712300 ateities28@vsrc.lt
svetaines-medis neigaliesiems
paieska
paieska
engl Germany
paieska

Struktūra

Mokytojai, profesijos mokytojai, bendrabučio auklėtojai

VSRC valdymo struktura

Pavardė, Vardas Kvalifikacija, pareigybė Dėstymo sritis Skyrius
 Aleksejeva Jadvyga  metodininkė statybos darbų profesijos mokytoja  F
 Aleliūnas Arūnas vyr. staliaus darbų profesijos mokytojas  F
Atmanavičienė Daiva  metodininkė chemijos mokytoja, civilinės saugos, darbo teisės profesijos mokytoja  F
Bagdonas Jonas  vyr.  statybos darbų profesijos mokytojas  F
 Balčiūnienė Egidija  ekonomikos ir verslo pagrindų profesijos mokytoja  F
 Banevičienė Vilma  vyr.  statybos darbų profesijos mokytoja  V
 Bimbiris Gintautas  santechnikos darbų profesijos mokytojas  F
 Blažys Gintautas  ekspertas  staliaus darbų profesijos mokytojas  V
 Borisevič Daiva  vyr.  apdailos darbų profesijos mokytoja  F
 Burokienė Janina  vyr.  staliaus darbų profesijos mokytoja  V
 Butėnas Rimantas vyr.  fizikos mokytojas  V
 Butrimas Vladas  ekspertas  dailiųjų amatų būrelio vadovas  F
 Butrimienė Vaiva  metodininkė  dailės mokytoja,braižybos irspec. piešimo,statybų meno profesijos mokytoja, dailiosios keramikos ir batikos būrelio vadovė  V,F
 Buzys Jonas  elektromontuotojoprofesijos mokytojas  F
 Būtėnas Vladas  vyr.  bendrosioskūno kultūros mokytojas, krepšinio būrelio vadovas  V
 Chodorovič Gražina  metodininkė  biologijos mokytoja  V
 Černeckienė Renata  vyr.  anglų kalbos mokytoja  V
 Česas Antanas  metodininkas  mūro darbų profesijos mokytojas  F
 Dublianskaja Liubov  vyr.  anglų kalbos mokytoja  F
 Dulskas Nerijus  vyr.  apdailos darbų profesijos mokytojas,bendrosioskūno kultūros mokytojas, futbolo būrelio vadovas  V
 Elzbergas Gintautas  bendrabučio auklėtojas, atletinės gimnastikos būrelio vadovas  F
 Giniotis Ivaras  vyr.  statybinės braižybos,darbuotojų saugos ir sveikatos, kompiuterinės grafikos būrelio vadovas  V
 Grincevič Ana  vyr.  rusų kalbos mokytoja  V
 Grišanina Helena  vyr.  apdailos darbų profesijos mokytoja  F
 Guigytė Justina  lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja  V
 Ilgevičienė Alesia  vyr.  geografijos mokytoja  F
 Jarmolkovič Liucija  vyr.  rusų kalbos mokytoja, ekonomikos ir verslo pagrindų profesijos mokytoja  F
 Jaronskis Arvydas  vyr.  lietuvių kalbos mokytojas, Kultūros klubo vadovas  F
 Jokimaitytė Danutė  vyr.  tikybos mokytoja  F
 Jucevičienė  Loreta  vyr.  vokiečių kalbos mokytoja  F
 Juškėnienė Laima   vyr.  dekoratyvinio apželdinimoprofesijos mokytoja  F
 Kasperovič Alevtina  apdailos darbų profesijos mokytoja  V
 Kazlauskas Alvydas  vyr.  bendrabučio auklėtojas  F
 Korlienė Inga  vyr.  nekilnojamojo turto agentoprofesijos mokytoja  V
 Kozlovskienė Jolanta  IT profesijos mokytoja  F
Pavardė, Vardas  Kvalifikacija, pareigybė Dėstymo sritis Skyrius
 Kraučelienė Rita  vyr.  matematikos mokytoja  F
 Lapkūnė Laura  vyr.  lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja  V
 Lipskis Augustinas  vyr.  mūro darbų profesijos mokytojas  V
 Liškauskaitė Živilė  vyr.  buhalterinės apskaitos, ekonomikos ir verslo pagrindų profesijos mokytoja  V
 Liukaitienė Raimonda  vyr.  nekilnojamojo turto agentoprofesijos mokytoja  F
 Lukminienė Aldona  vyr.  biologijos mokytoja,soc. pedagogė (metodininkė)  F
 Lukšienė Asta  metodininkė  istorijos mokytoja, vyr. socialinė pedagogė  V
 Minkevičienė Jolanta  vyr.  darbų saugos ir sveikatos profesijos mokytoja  V
 Miškinis Romas  metodininkas  bendrosioskūno kultūros mokytojas, bendro fizinio pasirengimo būrelio vadovas  F
 Mordas Galina  apdailos darbų profesijos mokytoja  V
 Nedvecka Kristina  vyr.  lenkų kalbos mokytoja  V,F
 Nikolajenko Alina  vyr.  informacinių technologijų mokytoja  F
 Palubinskienė Natalja  vyr.  statybinių medžiagų ir gaminių, darbuotojų saugos ir sveikatos profesijos mokytoja  F
 Paražinskienė Regina  vyr.  istorijos mokytoja  V
 Paškevičius Stasys  vyr.  staliaus darbų profesijos mokytojas  V
 Pečiulienė Regina  vyr.  matematikos mokytoja  V
 Pipiras Artūras  vyr.  staliaus darbų profesijos mokytojas  F
 Podkolzina Tatjana  vyr.  apdailos darbų profesijos mokytoja  F
 Puchovičius Antanas Kazys  metodininkas  fizikos mokytojas, statybinių medžiagų ir gaminių profesijos mokytojas  F
 Ringelevičienė Violeta  vyr.  etikos, rusų kalbos mokytoja, vadybos,civilinės teisės pagrindų profesijos mokytoja  F
 Ringelevičius Vidas  metodininkas  staliaus darbų profesijos mokytojas  F
 Savarauskienė Vladislava  metodininkė  braižybos, apdailos darbų profesijos mokytoja  F
Seniut Birutė muzikos mokytoja
 Sriubiškis Ričardas  metodininkas  staliaus darbų profesijos mokytojas  F
 Strockienė Rūta  vyr.  lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja  F
 Supranavičius Gediminas  vyr.  staliaus darbų profesijos mokytojas, „Pasidaryk pats“ būrelio vadovas  F
 Šimakauskas Vidmantas  vyr.  staliaus darbų profesijos mokytojas  V
 Šimakauskienė Asta  vyr.  statybos darbų, verslo mokymo pagrindų profesijos mokytoja  V
 Šlekys Saulius  metodininkas  bendrabučio auklėtojas  F
 Šmigelskas Jonas  ekspertas  apdailos darbų profesijos mokytojas  F
 Šulcaitė Lijana  vyr.  buhalterinės apskaitos pagrindų, ekonomikos ir verslo pagrindų profesijos mokytoja  V,F
 Terechova Liudmila  vyr.  informacinių technologijų mokytoja  V
 Tomkevičienė Iveta  vyr.  matematikos, informacinių technologijų mokytoja  V
 Urmonaitytė Irena  vyr.  istorijos mokytoja  F
 Vološinienė Janina  vyr.  chemijos, etikos mokytoja  V
 Zobarskaitė Jurgita  vyr.  anglų kalbos, tikybos mokytoja  V
 Žibortaitė Viktorija  vyr.  anglų kalbos mokytoja  V,F