Viršuliškių skyrius Laisvės pr. 53 LT 07191, Vilnius Tel. +370(8-5) 2423581; 2423654 Faks. (8-5) 2407079 info@vsrc.lt
Fabijoniškių skyrius Ateities g. 28 LT 08303, Vilnius Tel. +370(8-5) 2712300; 2712245 Faks. (8-5) 2712300 ateities28@vsrc.lt
svetaines-medis neigaliesiems
paieska
paieska
engl Germany
paieska

Struktūra

Mokytojai, profesijos mokytojai, bendrabučio auklėtojai

VSRC valdymo struktura

Mokytojai

 Aleksejeva Jadvyga  metodininkė mūro ir apdailos darbų profesijos mokytoja  F
 Aleliūnas Arūnas vyr. santechnikos ir staliaus darbų profesijos mokytojas  F
Atmanavičienė Daiva metodininkė chemijos ir ekologijos mokytoja, teisės ir dokumentacijos administravimo profesijos mokytoja  F
Bagdonas Jonas  vyr. tinkavimo darbų profesijos mokytojas  F
 Balčiūnienė Egidija   ekonomikos profesijos mokytoja  F
 Banevičienė Vilma  vyr. statybinių medžiagų, darbų saugos ir sveikatos profesijos mokytoja  V
 Bimbiris Gintautas   vandentiekio ir nuotekų sistemų montavimo darbų profesijos mokytojas  F
 Borisevič Daiva  vyr. dažymo, plytelių klojimo ir apmušalų klijavimo darbų profesijos mokytoja  F
 Burokienė Janina  vyr. staliaus darbų profesijos mokytoja  V
 Butėnas Rimantas vyr. fizikos mokytojas  V,F
Būtėnas Paulius   apdailos darbų profesijos mokyojas V
Būtėnas Vladas vyr. kūno kultūros mokytojas  V
 Butrimas Vladas  ekspertas dailiųjų amatų būrelio mokytojas  F
 Butrimienė Vaiva  metodininkė statybos meno profesijos mokytoja, keramikos būrelio mokytoja  V,F
 Buzys Jonas   elektros įrenginių, skirstomojo tinklo, intelektualaus pastato sistemos įrengimo profesijos mokytojas  F
 Česas Antanas  metodininkas mūro ir apdailos darbų profesijos mokytojas  F
 Degutytė  Regina  vyr. istorijos mokytoja  V
 Elzbergas Gintautas   bendrabučio auklėtojas, atletinės gimnastikos būrelio mokytojas  F
 Giniotis Ivaras  vyr. braižybos darbų profesijos mokytojas, kompiuterinio projektavimo būrelio mokytojas  V
 Grincevič Ana  vyr. rusų kalbos mokytoja  V
 Grišanina Helena  vyr. dažymo ir plytelių klojimo darbų profesijos mokytoja  F
 Guigytė Justina   lietuvių kalbos, lietuvių kalbos kultūros ir specialybės kalbos mokytoja  V
 Ilgevičienė Alesia  vyr. geografijos mokytoja  F
Jakutavičius Tomas   elektriko profesijos mokytojas F
 Jarmolkovič Liucija  vyr. rusų kalbos mokytoja, ekonomikos profesijos mokytoja  F
 Jaronskis Arvydas  vyr. lietuvių kalbos, lietuvių kalbos kultūros ir specialybės kalbos, kultūros klubo būrelio mokytojas  F
Jasevičienė Jolanta   dekoratyvinio želdinimo ir aplinkos tvarkymo profesijos mokytoja F
 Jokimaitytė Danutė  vyr. tikybos mokytoja  F
 Juškėnienė Laima   vyr. dekoratyvinio želdinimo ir aplinkos tvarkymo, floristikos ir augalų komponavimo profesijos mokytoja  F
 Kasperovič Alevtina   apdailos darbų profesijos mokytoja  V
 Kazlauskas Alvydas  vyr. bendrabučio auklėtojas  F
Kežun Gražina  metodininkė biologijos ir civilinės saugos mokytoja  V
 Korlienė Inga  vyr. nekilnojamojo turto agentų profesijos mokytoja  V
 Kraučelienė Rita  vyr. matematikos mokytoja  F
Kriščiūnas Jonas   technologijų mokytojas V
 Lapkūnė Laura  vyr. lietuvių kalbos mokytoja  V
 Lipskis Augustinas  vyr. mūro darbų profesijos mokytojas  V
 Liškauskaitė Živilė  vyr. ekonomikos profesijos mokytoja  V
 Lukminienė Aldona metodininkė biologijos mokytoja, dekoratyvinio želdinimo ir aplinkos tvarkymo profesijos mokytoja, socialinė pedagogė  F
 Lukšienė Asta  metodininkė istorijos mokytoja, bendravimo psichologijos profesijos mokytoja, socialinė pedagogė  V
 Minkevičienė Jolanta  vyr. darbų saugos ir sveikatos profesijos mokytoja  V
 Miškinis Romas  metodininkas kūno kultūros mokytojas, bendro fizinio pasirengimo būrelio mokytojas  F
 Mordas Galina   apdailos darbų profesijos mokytoja  V
 Nedvecka Kristina  vyr. lenkų kalbos mokytoja, verslo korespondencijos profesijos mokytoja  V,F
 Nikolajenko Alina  vyr. matematikos mokytoja, informacinių technologijų profesijos mokytoja  F
 Palubinskienė Natalja  vyr. statybos medžiagų ir darbų saugos ir sveikatos profesijos mokytoja  F
 Paškevičius Stasys  vyr. staliaus darbų profesijos mokytojas  V
 Pečiulienė Regina  vyr. matematikos mokytoja  V
 Pipiras Artūras  vyr. staliaus darbų profesijos mokytojas  F,V
 Podkolzina Tatjana  vyr. apdailos darbų profesijos mokytoja  F
Rajunčienė Irena metodininkė geografijos mokytoja V
 Ringelevičius Vidas  metodininkas staliaus ir apdailos darbų profesijos mokytojas  F
Sakalauskienė Zita vyr. muzikos mokytoja V, F
 Savarauskienė Vladislava  metodininkė braižybos ir apdailos darbų profesijos mokytoja  F
Skujienė Irma   etikos mokytoja F
 Sriubiškis Ričardas  metodininkas staliaus ir apdailos darbų profesijos mokytojas  F
 Strockienė Rūta  vyr. lietuvių kalbos, lietuvių kalbos kultūros ir specialybės kalbos mokytoja  F
 Šimakauskas Vidmantas  vyr. staliaus ir medienos apdirbimo darbų profesijos mokytojas  V
 Šimakauskienė Asta  vyr. Mūro ir apdailos darbų, verslumo profesijos mokytoja  V
 Šlekys Saulius  metodininkas bendrabučio auklėtojas  F
 Šmigelskas Jonas  ekspertas apdailos darbų profesijos mokytojas  F
 Šulcaitė Lijana  vyr. buhalterijos profesijos mokytoja  V,F
 Terechova Liudmila  vyr. informacinių technologijų profesijos mokytoja  V
 Tomkevičienė Iveta  vyr. matematikos mokytoja, informacinių technologijų profesijos mokytoja  V
Trimonis Bronius   anglų kalbos mokytojas  F
 Urmonaitytė Irena  vyr. istorijos mokytoja  F
 Vološinienė Janina  vyr. chemijos, etikos, ekologijos mokytoja  V
 Zobarskaitė Jurgita  vyr. anglų kalbos, tikybos mokytoja  V
 Žibortaitė Viktorija  vyr. anglų kalbos ir specialybės anglų kalbos mokytoja  V,F